Warunki
uczestnictwa
Zgłoszenie
uczestnictwa
Informacje
o firmie
Ceny
skipassów
Forum Galeria Informacje
praktyczne
Kontakt
 
ZIMA 2020/2021
samolot
autokar

 

 

 

Masz pytania ???
 Zadzwoń lub napisz...


tel (22) 828-09-25  (22) 827-73-43 (22) 828-09-13

info@espacetrans.pl
Wpisz e-mail jeżeli chcesz
otrzymywać informacje o
promocjach i nowych wyjazdach

 


Amazon.com : magFlags Large Flag Switzerland (Landscape ... BIAŁE SZALEŃSTWO NA SZWAJCARSKICH STOKACH

"VERCORIN"

Podobny obraz

SKIPASS NA REGION VAL D'ANNIVIERS W CENIE !!!

* PROMOCJA - ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA - decyduje kolejność zgłoszeń (!) Ceny w aktualnej promocji mogą zmieniać się dynamicznie w zależności od dostępności/sprzedaży miejsc i obejmują dodatkowo:

 • RABATY specjalne (uwzględnine w poniższych cenach w tabelkach)
 • RABATY od 20% do 40% na wypożyczenie sprzętu narciarskiego w wybranej stacji narciarskiej <<SKISET - rezerwuj on line>>
 • MOŻLIWOŚĆ bezpłatnej zamiany nazwiska uczestnika/pasażera imprezy do 7 dni przed terminem wyjazdu/wylotu
 • GWARANCJA niezmienności ceny zakupu (!)
Miejscowość: Vercorin

Region: Val d'Anniviers

typ apt autokar samolot dojazd własny
wolne łóżko
20.03-27.03.2021

Apt 2p4 pax

-
-
1759 zł *
699 zł
Apt 3p6 pax
-
-
1699 zł *
619 zł

 

 

 

 


CENA OBEJMUJE: 7 noclegów w wybranym typie apartamentu w rezydencji, telefoniczną opiekę przedstawiciela biura/rezydenta, zużycie prądu i wody, ubezpieczenie Travel, podatek Vat, 6 dniowy skipass na całą dolinę Val D'Anniviers (GRIMENTZ-ZINAL, ST-LUC/CHANDOLIN ET VERCORIN). ; poszewki na pościel/bielizna pościelowa, ręczniki, sprzątanie końcowe (oprócz kuchni/śmieci itp.), WIFI, krzesełko dla dziecka <2 lat (w zależności od dostępności)

CENA NIE OBEJMUJE: Opłata klimatyczna/tourist tax (4CHF/noc/os powyżej 16 lat i 2CHF/dzieci do lat 16); Depozyt/kaucja zwrotna za apartament (350CHF); składki 10 pln/os na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny /Dz.U. z 2016r. poz.1334/; zalecane UBEZPIECZENIE NARCIARSKIE:- SKI STANDARD (PAKIET PZU SKI) - 65zł/os lub SKI PREMIUM (PAKIET MULTITRAVEL AXA) - 100zł/os; ubezpieczenie kosztów rezygnacji (zgodnie z OWU TUiR AXA) 4%; parking (ok. 70 CHF/miejsce), pobyt zwierząt 20 CHF/pobyt), Dojazdu do GRIMENTZ-ZINAL, ST-LUC/CHANDOLIN (można skorzystać z transportu skibusem -> BUS NAVETTE GRATUIT - VERCORIN - ANNIVIERS kursującym wg . rozkładu (ROZKŁAD) tylko w terminach 13-28.02.2021 i 02-18.04.2021.

ZNIŻKI:

OSOBY NIEJEŻDŻĄCE - BEZ KARNETU


DZIECI (2015-2020)

Zniżka dla dzieci (ur.2005-2014)

TERMINY:

02.01-30.01.2021: -700,- zł/os

06.02-27.02.2021: -1025,- zł/os

06.03-27.03.2021: -700,- zł/os

TERMINY:

02.01-30.01.2021: -100,- zł/os

06.02-27.02.2021: -400,- zł/os

06.03-27.03.2021: -100,- zł/os 

 

 

 
rezerwacja on-line

Vercorin

U podnóża Crêt du Midi (2332 m) leży miejscowość Vercorin na wysokości 1330 m, z blisko 600 mieszkańcami. Niedaleko miasta Siders można podziwiać wspaniały widok na dolinę Rodanu.

W Vercorin miłośnicy sportów zimowych mogą bezpośrednio wejść na teren narciarski o tej samej nazwie i cieszyć się czystą przyjemnością jazdy na nartach. Ze względu na swoje położenie, Vercorin zaprasza również do fantastycznych wędrówek przez ośnieżone i naturalnie zachowane krajobrazy zimowe.

Historyczna przeszłość tej małej wioski znajduje odzwierciedlenie w licznych stodołach i spichlerzach, co z kolei nadaje szczególnego uroku. Po dniu spędzonym na nartach warto skorzystać z możliwości zwiedzania wioski z przewodnikiem lub pójścia do muzeum.

Z karnetem narciarskim obejmującym dolinę „Val d'Anniviers” mamy do dyspozycji 195 km tras zjazdowych o rróżnym stopniu trudności, a także 46 wyciągów w 3 ośrodkach narciarskich Grimentz - Zinal, Vercorin i Saint Luc - Chandolin. Na wysokości od 1340 do 3026 m npm miłośnicy sportów zimowych znajdą wszechstronne możliwości uprawiania narciarstwa w najlepszych warunkach śniegowych. Od skitouringu i licznych atrakcji poza trasami tam można poczuć ekstremalną adrenalinę na zróżnicowanych zjazdach i znakomitych freerideowych terenach.

Bardzo gościnny ośrodek narciarski „Grimentz - Zinal” rozciąga się na wysokości od 1 570 m do 2 900 m. Dopiero od początku 2014 r. te dwa tereny narciarskie zostały połączone kolejką linową o długości 3 km, trzecią najdłuższą w Szwajcarii. Od tego czasu miłośnicy sportów zimowych mają dostęp do 21 wyciągów i 115 km doskonale przygotowanych tras narciarskich. Grimentz - Zinal dzielą się dość równomiernie na różnych poziomach trudności, dzięki czemu każdy miłośnik sportów zimowych znajdzie coś dla siebie. Można korzystać z 27 km niebieskich, 43 km czerwonych i 30 km czarnych tras. Istnieje również 15 km tras biegowych i świetny teren do freeride'u.

Obszar poza trasami „Gardes de Bordon” jest szczególnie odpowiedni dla doświadczonych freeriderów, którzy mogą poszaleć na ponad 100 hektarach niesamowitego terenu i nietkniętego śniegu. Rozległe naturalne krajobrazy i strome zbocza zapewniają najwyższy dreszczyk emocji i są przejezdne nawet przy 3 stopniowym zagrożeniu lawinowym.

Na obszarze Grimentz - Zinal zadbano także o komfort dla małych narciarzy, przygotowując teren narciarski m.in z dziecięcym stoiem pełnym przeszkód, torów zjazdowych itp, który sprawia, że pierwsze zazdy na nartach są przyjemnością.

Domena otwarta od połowy listopada do kwietnia gwarantuje 5 miesięcy jazdy na nartach w doskonałych warunkach śniegowych. Grimentz-Zinal jest również doceniany za różnorodność swojej oferty. Znajdziemy tam 21 obiektów noclegowych, restauracje i bary, 1 snowpark, 1 skicross, 1 strefa freeride, stoki saneczkarstwo, trasy na rakietach śnieżnych. Karnet narciarski oprócz Grimentz-Zinal obowiązuje również w ośrodkach narciarskich St-Luc / Chandolin i Vercorin.

Z ośrodka narciarskiego St-Luc / Chandolin można podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na Matterhorn, Weisshorn i Zinalrothorn. Ponadto jego lokalizacja cieszy się idealnym słońcem przez cały rok. 3 wyciągi krzesełkowe, kolejka linowa i 11 wyciągów obsługują około 60 kilometrów tras. Znany ze swojej przyjazności i świetnej kuchni na stoku St-Luc / Chandolin ma również wspaniałe tarasy narciarskie.

W ośrodku Vercorin znajduje się Kolejka linowa Chalais i gondola Vercorin, które prowadzą entuzjastów narciarstwa z równiny na Crêt du Midi (2336 m) w zaledwie 30 minut. Na stokach czeka na narciarzy i snowboardzistów 7 wyciągów narciarskich, 35 km tras narciarskich i snowpark. Jest to także idealny teren narciarski dla rodzin posaiadający fajne trasy w tym również miejsca zarezerwowane i dedykowane tylko dla dzieci.Tereny narciarskie Val d'Anniviers:

<< wysokość obszaru: 1340 - 3000 m.n.p.m

<< 38 wyciągi narciarskie ze sztucznym naśnieżaniem tras

<< 230 km tras narciarskich

 • 70 km niebieskich
 • 120 km czerwonych
 • 40 tkm czarnych

<< trasy narciarstwa biegowego

<< strefY Freeride

<< Snowapark

<< trasy saneczkarskie

<< parki i ogródki dziecięce

Panorama 360*

<<panorama>>

mapa tras - 550kb

plan stacji

Kamery na żywo:

<<KAMERA_1>>

Mapy tras:

<<mapa tras całego regionu VAL D'ANNIVIERS>>

<<mapa tras ZINAL - GRIMENTZ>>

<<mapa tras VERCORIN>>

<<mapa tras ST.LUC - CHANDOLIN>>

 

Interaktywna mapa tras:

<<interaktywna mapa>>

 

foret blancheforet blancheforet blanche

Rezydencja SwissPeak Resors Vercorin **** - Powstały w 2017 roku obiekt Swisspeak Resort Vercorin znajduje się w świetnej lokalizacji na zboczu, bezpośrednio przy wyciągu "Vercorin-Sigueroulaz". Możliwy jest zjazd na nartach pod sam ośrodek. Dzięki usytuowaniu w centrum miejscowości Vercorin, różne placówki handlowe i restauracje można znaleźć w bezpośrednim sąsiedztwie. Nowoczesny resort posiada recepcję, Wi-Fi, windę, restaurację, pokój zabaw dla dzieci i przechowalnię sprzętu narciarskiego. Za opłatą mogą Państwo skorzystać z opieki nad dziećmi (w wieku 3-8 lat). Na miejscu oferowane są płatne miejsca parkingowe i płatny garaż (w obu przypadkach ograniczona dostępność i konieczność wcześniejszego zgłoszenia). Dodatkowo do dyspozycji gości jest strefa wellness z sauną, łaźnią parową, pokojem relaksacyjnym i jacuzzi (Informacje o godz: otwarcia i funkcjonowania w recepcji)

POŁOŻENIE REZYDENCJI:

<<zobacz mapę>>

WYPOSAŻENIE I USŁUGI W CENIE:

 • SPA (sauna, łaźnia parowa) od 16 lat - NIECZYNNE DO ODWOŁANIA Z POWODU COVID19 !!!
 • Internet WiFi
 • Kids room
 • Bielizna pościlowa/poszewki
 • szafki na sprzęt narciarski
 • końcowe sprzątanie apt (oprócz kuchni i śmieci)

INNE USŁUGI I OPŁATY:

 • opłata klimatyczna/tourist tax – 4CHF/dzień/powyżej 16 i  2CHF dla dzieci poniżej 16 lat
 • depozyt/kaucja zwrotna za apt – ok. 300
 • parking 70CHF/tydzień
 • zwierzęta domowe 20CHF/pobyt

Wyposażenie apartamentów:

pokój dzienno-sypialny z otwartą kuchnią, podwójną rozkładaną kanapą i TV, kuchnia z lodówką, piekarnikiem, zmywarką, kuchenką i ekspresem do kawę, pokoje sypialne w zależności od wielkkości, łazienkę z wanną lub prysznic, WC. Tylko niektóre apartamenty posiadają balkon lub taras.

St 2 pax - Studio dla max. 2 osób (ok. 22 m²)

 • pokój dzienno-sypialny z otwartą kuchnią, podwójną rozkładaną kanapą i TV
 • kuchnia z lodówką, piekarnikiem, zmywarką, kuchenką i ekspresem do kawy

Apt 2p4 pax - Apartament 2 pokojowy dla max 4-osob. (ok. 35-37 m²)

 • pokój dzienno-sypialny z otwartą kuchnią, podwójną rozkładaną kanapą i TV
 • kuchnia z lodówką, piekarnikiem, zmywarką, kuchenką i ekspresem do kawy
 • sypialnia z podwójnym łóżkiem
 • łazienka z prysznicem i WC (częściowo oddzielne)

Apt 3p 6 pax - Apartament 3 pokojowy dla max 6-osob. (ok. 48 m²)

 • pokój dzienno-sypialny z otwartą kuchnią, podwójną rozkładaną kanapą i TV
 • kuchnia z lodówką, piekarnikiem, zmywarką, kuchenką i ekspresem do kawy
 • sypialnia z podwójnym łóżkiem
 • sypialnia z łóżkiem piętrowym
 • 2x łazienka z prysznicem i WC (częściowo oddzielne)

Apt 3p 6 pax Deluxe - Apartament 3 pokojowy dla max 6-osob. (ok. 72 m²)

 • pokój dzienno-sypialny z otwartą kuchnią, podwójną rozkładaną kanapą i TV
 • kuchnia z lodówką, piekarnikiem, zmywarką, kuchenką i ekspresem do kawy
 • 2x sypialnia z podwójnym łóżkiem
 • 2x łazienka z prysznicem i WC (częściowo oddzielne)
 • Wi-Fi

Apt 8 pax - Apartament 4 pokojowy dla max 8-osob. (ok. 79-84 m²)

 • pokój dzienno-sypialny z otwartą kuchnią, podwójną rozkładaną kanapą i TV
 • kuchnia z lodówką, piekarnikiem, zmywarką, kuchenką i ekspresem do kawy
 • 3 sypialnie z podwójnym łóżkiem (możliwa 1 sypialnia z łóżkiem piętrowym).
 • 2x łazienka z prysznicem i WC (częściowo oddzielne)